صفحه اصلی / بیمه کوثر / درباره بیمه کوثر

درباره بیمه کوثر

صدور آنلاین بیمه نامه های مختلف برای اولین بار در کشور با بیمه کوثر
برای صدور آنی بیمه نامه بر روی کلمه لینک کلیک کنید.

بیمه چیست + خدمات بیمه + بیمه کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947

کوثر سرچشمه آرامش

بیمه چیست + خدمات بیمه + بیمه کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947

شرح مختصری از واژه بیمه و کاربرد این صنعت در زندگی ما

بیمه (به انگلیسی: Insurance) سازوکاری است که طی آن یک بیمه‌گر، بنا به ملاحظاتی تعهد می‌کند که زیان احتمالی یک بیمه‌گذار را در صورت وقوع یک حادثه در یک دوره زمانی خاص، جبران نماید یا خدمات مشخصی را به وی ارائه دهد؛ بنابراین، بیمه یکی از روش‌های مقابله با ریسک است. طی یک قرارداد بیمه، ریسک مشخصی از یک طرف قرارداد (که بیمه‌گذار نامیده می‌شود) به طرف دیگر (که بیمه‌گر نامیده می‌شود) منتقل می‌گردد. بنا به تعریف، بیمه‌گر شخصی حقوقی است که در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه‌گذار، جبران خسارت یا پرداخت مبلغ مشخصی را در صورت بروز حادثه تعهد می‌کند. در مقابل، بیمه‌گذار شخصی حقیقی یا حقوقی است که با پرداخت حق بیمه، جان، مال یا مسوولیت خود یا دیگری را تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد.

درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947

تاریخچه کوتاهی از شروع فعالیت بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر حدود ۱۲ سال به صورت Captive در عرصه صنعت بیمه به فعالیت مشغول بوده‌ است و این شرکت در تاریخ ۶ مهر سال ۱۳۸۹ به ثبت شرکت‌ها رسید و در ۲۷ مهر همان سال موفق به اخذ مجوز پروانه تأسیس و فعالیت خود از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 از موسسان این شرکت به اسامی زیر میتوان اشاره نمود :

عبدالرسول عطایی

سید جمال موسی کاظمی

مهدی غفراللهی
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 آدرس دفتر مرکزی بیمه کوثر : تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، شماره ۲۴

محدوده فعالیت بیمه کوثر : انواع رشته‌های بیمه زندگی وغیر زندگی

مدیرعامل بیمه کوثر : دکتر مجید مشعلچی فیروزآبادی

رئیس هیئت مدیره بیمه کوثر : اصغر ابن رسول
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 شرح مختصری از زمینه های فعالیت بیمه کوثر

۱- انجام عملیات بیمه‌ای مستقیم در انواع رشته‌های بیمه زندگی و غیر زندگی مانند بیمه‌های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی بر اساس پروانه فعالیت صادره از بیمه مرکزی

۲- تحصیل پوشش بیمه‌های اتکایی از داخل یا خارج از کشور در رابطه با بیمه‌نامه‌های صادره در چهارچوب ضوابط بیمه مرکزی

۳- قبول بیمه‌های اتکایی از موسسات بیمه داخلی یا خارجی در حدود مقررات مربوط مشروط به رعایت ظرفیت نگهداری شرکت و ضوابطی که بیمه مرکزی اعلام می‌کند

۴- سرمایه‌گذاری از محل سرمایه ذخایر و اندوخته‌های فنی و قانونی در چهارچوب ضوابط مصوب شورای عالی بیمه
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه‌ اتومبیل

بیمه‌ اتومبیل، جبران کننده خسارت‌های جانی و مالی ناشی از حوادث رانندگی است. تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به عنوان پوشش‌های اصلی و شکست شیشه اتومبیل، دفاع از حقوق بیمه‌گذار در مراجع دادگستری و مراجعه به مسئول خسارت، کاهش بهای اتومبیل در اثر تصادف و توقف اتومبیل خسارت‌دیده در مدت تعمیر -با دریافت حق‌بیمه اضافی- قابل بیمه شدن است.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه آتش‌سوزی

بیمه آتش‌سوزی، زیان‌های مادی که بر اثر وقوع خطر آتش‌سوزی به اموال و دارایی‌های بیمه شده وارد شده است را تامین و جبران می‌کند. در این بیمه‌نامه‌ خسارت‌های مالی مستقیم ناشی از آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار یا خطرهای اضافی پرداخت می‌شود و خسارت‌های جانی و بدنی تحت‌پوشش این بیمه‌نامه نیست.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه باربری

بیمه باربری نوعی بیمه حمل‌ونقل کالا است که به موجب آن، بیمه‌گر تعهد می‌کند در ازای دریافت وجوهی از بیمه‌گذار؛ در صورت وقوع یا بروز حادثه هنگام حمل کالا یا در حین عملیات حمل‌ونقل از نقطه‌ای به نقطه دیگر، خسارت‌های احتمالی یا اتفاقی وارد به او را، طبق شرایط مندرج در بیمه‌نامه جبران کند یا وجه معینی را بپردازد. علاوه ‌بر این در بعضی از مواقع خسارت‌های ‌وارد شده به ‌اشخاص ‌ثالث‌ نیز تحت‌‌پوشش‌ این ‌بیمه‌نامه قرار می‌گیرد.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه پول

بیمه پول، وجوه نقد شامل انواع پول رایج (اسکناس، مسکوک) و ارز و وجوه غیرنقد شامل انواع چک، سفته، تمبر، اوراق قرضه و مشارکت، شمش و سکه‌های طلا و نقره را تحت‌پوشش قرار می‌دهد.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه حوادث

بیمه حوادث، غرامت ناشی از فوت، نقص‌عضو و ازکارافتادگی دایم (‌کلی یا جزئی)‌ شخص بیمه‌شده بر اثر حادثه و ازکارافتادگی موقت بر اثر حادثه و هزینه پزشکی و درمان در صورت جرح و صدمه ناشی از حادثه پرداخت می‌کند. این بیمه‌نامه در دو گروه «حوادث انفرادی» و «حوادث گروهی» و با پوشش خطرهای حوادث شغلی، حرفه‌ای، ورزشی، تحصیلی، ماموریت، مسافرت و … صادر می‌شود.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی بخشی از هـزینه‌های بستری در بیمــارستان و پاراکلینیکی (غیر بستری) و سایر خدمات درمانــی همچــون ویزیت، دارو، آزمایش و امثال آن را که توسط بیمه‌گر در تعهد بیمه‌نامه قرار گرفته است، می‌پردازد.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه‌ زندگی

بیمه‌ زندگی قراردادی است میان شرکت بیمه و بیمه‌شده که در آن، بیمه‌شده تا زمانی معین -بسته به نوع قرارداد- متعهد به پرداخت حق‌بیمه (مبلغ تعیین شده در قرارداد و غالبا در اقساط بلندمدت) می‌شود و با بروز وقایعی چون مرگ، ابتلا به بیماری لاعلاج یا احتیاج شخص به مراقبت‌های ویژه پزشکی یا در طول حیات، شرکت بیمه موظف خواهد بود سرمایه بیمه‌شده را به‌طور یکجا یا به‌صورت مستمری به بیمه‌گذار یا به شخص‌ثالثی که وی تعیین کرده بپردازد.
بیمه چیست + خدمات بیمه + بیمه کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت خسارت‌های ناخواسته‌ای که بر اثر تقصیر، خطا یا فعالیت مخاطره‌آمیز بیمه‌گذار (حقیقی یا حقوقی) متوجه دیگران می‌شود را تامین و جبران ‌می‌کند و ‌در هیچ ‌موردی ‌در قبال اعمال ‌عمدی ‌بیمه‌گذار که ‌منجر به ‌خسارت‌های ‌مالی‌ و جانی ‌شود، پوششی ‌ارایه ‌نمی‌دهد.

همه اشخاص حقیقی و حقوقی مدیران شرکت‌ها، سازمان‌ها، مراکز درمانی، کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که در امور تولید، تعمیر و خدمات فعال هستند و همچنین مجریان پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وساز بناهای مسکونی و تجاری می‌توانند این بیمه‌نامه را تهیه کنند.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه‌ مهندسی و خاص

پروژه‌های زیربنایی‌، عمرانی، سازه‌های صنعتی و ساختمانی در تمام مراحل ساخت، از زمان شروع پروژه تا نصب تجهیزات و ماشین‌آلات و همچنین در زمان راه‌اندازی تا تحویل موقت؛ در معرض خطرهای گوناگون و از بین رفتن سرمایه هستند، ضمن اینکه ممکن است پیمانکار و عوامل ‌بیمه‌گذار در نتیجه سهل‌انگاری یا خطاهای انسانی باعث وارد آمدن زیان‌هایی به اشخاص ثالث نیز بشوند. بیمه‌های مهندسی این خطرها را تحت‌پوشش قرار می‌دهد و خسارت‌های ناشی از بروز حوادث را پرداخت می‌کند.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 بیمه هزینه‌های حقوقی

هدف از عرضه بیمه‌ هزینه‌های حقوقی در گام اول، پیشگیری از وقوع مشکل‌های حقوقی و در گام دوم، حمایت از بیمه‌گذاران در حل‌وفصل مشکل‌ها و مسایل قضایی آنان است.
درباره بیمه کوثر + خدمات بیمه ای کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947 درباره بیمه کوثر

درباره a.zare5947

این مطالب را نیز ببینید!

بیمه چیست + خدمات بیمه + بیمه کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947

بیمه چیست؟

صدور آنلاین بیمه نامه های مختلف برای اولین بار در کشور با بیمه کوثر برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *