صفحه اصلی / انواع بیمه نامه / ویژگی های بیمه حامی شرکت بیمه کوثر

ویژگی های بیمه حامی شرکت بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر با در نظر گرفتن اصل حمایت از حقوق شهروندی، برای اولین بار در ایران به صورت انحصاری بیمه‌نامه حامی را به‌وسیله کارشناسان و متخصصان امور بیمه‌ای و حقوقی طراحی کرده است. این بیمه‌نامه رویای حمایت همه‌جانبه در امور حقوقی را برای تمام شهروندان ایرانی تحقق خواهد بخشید. هدف از عرضه این محصول، در گام نخست، پیشگیری از وقوع مشکلات حقوقی و در گام بعدی حمایت از بیمه‌گذاران در حل‌وفصل مشکلات و مسایل قضایی آنان است.

همانطور که می‌دانید خدمات حقوقی برای بیشتر اقشار جامعه هزینه گزافی دارد. همچنین یافتن ارائه‌دهنده خدمات متناسب با نیاز هر فرد، کار آسانی نیست. علاوه بر این، تشخیص میزان تعهد ارائه‌دهنده خدمات به اصول اخلاق حرفه‌ای، کار دشواری است. این عوامل باعث می‌شود که شهروندان یا به خدمات حقوقی مورد نیازشان دست پیدا نکنند و یا به علت ناآشنایی با روال دادرسی به حق خود نرسند.
بیمه‌نامه حامی تلاش می‌کند تا این قبیل مشکلات شهروندان را برطرف کند. شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک از تمامی خدمات تحت پوشش این بیمه‌نامه بهره‌مند شوید. همچنین موسسات و وکلایی که شرکت بیمه کوثر برای ارائه خدمات به بیمه‌گذاران و بیمه‌شدگان خود معرفی می‌کند، با دقت و ظرافت خاصی انتخاب شده‌اند. این اشخاص که شبکه حقوقی بیمه‌حامی به شمار می‌روند، در کنار صلاحیت علمی و قانونی، دارای تجربه و تعهد بالای کاری نیز هستند. در یک کلام باید گفت شبکه حقوقی ما شامل بهترین متخصصان امور حقوقی در ایران است.

ویژگی های بیمه حامی شرکت بیمه کوثر + نمایندگی زارع 5947

انواع بیمه

در حال حاضر بیمه وکالت تنها در یک قالب با نام «بیمه حامی» ارائه می‌شود. هرچند ممکن است مانند بسیاری از رشته‌های بیمه‌ای، چنانچه در آینده احساس نیاز شود، طرح‌های متنوع دیگری برای براوردن نیازهای گوناگون بیمه‌گذاران طراحی و به بازار عرضه شود.

مشتریان

بیمه حامی تنها به صورت گروهی صادر می گردد. این بیمه نامه با توجه به ماهیت بیمه شدگان به دو گروه تقسیم می شود :
1- بیمه نامه اشخاص حقیقی: بیمه گذار در این نوع بیمه نامه کارکنان خود را به صورت گروهی بیمه می‌کند.
2- بیمه نامه اشخاص حقوقی: این نوع بیمه نامه ویژه ادارات، سازمانها، شرکتهای مادر و زیر مجموعه های سازمانی بیمه گذار است. بیمه‌گذار با خرید این بیمه نامه برای سازمان های زیر مجموعه خود، آنان را در برابر ریسک های حقوقی ایمن می‌سازد.

ویژگی های بیمه حامی شرکت بیمه کوثر + نمایندگی زارع 5947

خطرات تحت پوشش

این بیمه نامه در گام نخست به دنبال پیشگیری از وقوع خطر است. یعنی با ارائه این پوشش، سعی در کاهش احتمال وقوع مشکلات و دعاوی حقوقی دارد. این پوشش ها شامل موارد زیر است :
1- استفاده از کتابخانه آنلاین و مطالعه ی و بهره مندی از مقالات کاربردی حقوقی در مورد موضوعات فراگیر و مورد نیاز افراد
2- مشاوره حضوری و غیر حضوری با وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری طرف قرارداد با شرکت بیمه کوثر
3- بررسی اسناد و تنظیم قراردادهای تحت پوشش توسط متخصصان شبکه ارائه خدمات
در گام بعد، در صورت بروز مشکلات حقوقی و قضایی با سایر افراد جامعه، این بیمه نامه در پی حل اختلاف با بهترین روش است. بدیهی است که بهترین روش را در هر مورد، بهترین متخصصان انتخاب می نمایند. بیمه حامی با پوشش های زیر از بیمه گذاران و بیمه شدگان خود به بهترین نحو ممکن توسط بهترین متخصصان حقوقی حمایت می‌کند :
1- مطالعه و بررسی پرونده
2- میانجیگری (داوری، مصالحه و …)
3- تنظیم لایحه و دفاعیه برای ارائه به دادگاه
4- نمایندگی حقوقی (وکالت)
در سیر مراحل حل اختلافات از طریق مراجع قضایی ممکن است هزینه هایی برای بیمه شدگان به‌وجود آید که بیمه حامی برخی از آنها را نیز بر اساس شرایط بیمه‌نامه جبران می‌کند. این موارد عبارتند از :
1- هزینه کارشناسی‌های مختلف که دادگاه آن را الزام کرده باشد
2- هزینه های خدمات قضایی مراجعان دستگاه قضایی مانند ابطال تمبر
متقاضیان گرامی می توانند با خریدن و تعیین سقف تعهدات هر یک از پوشش های فوق در بیمه نامه از این خدمات بهره‌مند گردند.

ویژگی های بیمه حامی شرکت بیمه کوثر + نمایندگی زارع 5947

راهنمای خرید

متقاضیان خرید این بیمه‌نامه می‌توانند فرم پیشنهاد بیمه نامه حامی را پر و سپس برای اعلام نرخ و شرایط به یکی از شعب بیمه کوثر تسلیم کنند.
برای ملاحظه و دریافت فرم پیشنهاد می‌توانید به صفحه فرم‌ها مراجعه فرمایید.

راهنمای خسارت

بیمه گذاران و بیمه شدگان در هر زمانی که نیازمند به استفاده از خدمات حقوقی باشند، با ارسال فرم اعلام خسارت به واحد ارزیاب خسارت شرکت بیمه کوثر، وارد سیر مراحل دریافت خدمات می گردند. پس از دریافت فرم اعلام خسارت، کارشناسان خسارت پرونده‌ای برای بیمه شده متقاضی دریافت خدمات در خصوص موضوع اعلام شده تشکیل می‌دهند. بررسی ها بر روی اطلاعات مندرج در فرم اعلام خسارت صورت خواهد گرفت و با صدور معرفی نامه، نوع و میزان خدمات مورد نیاز بیمه شده برای حل مسئله اعلام خواهد شد. نامبرده به همراه مدارک و مستندات به متخصص معرفی شده مراجعه و خدمات مورد اشاره را دریافت خواهد کرد.

بیمه چیست + خدمات بیمه + بیمه کوثر + نمایندگی عباس زارع 5947

درباره a.zare5947

این مطالب را نیز ببینید!

مزایای بیمه های مهندسی شرکت بیمه کوثر + نمایندگی زارع 5947

مزایای بیمه های مهندسی شرکت بیمه کوثر

مزایای بیمه های مهندسی شرکت بیمه کوثر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *